България
Благоевград
Разлог
14 училища се състезаваха в тенис турнир по случай празника на Разлог
- 9 октомври, 2025
Това е 16-ото издание на турнира
На 8 октомври в Професионалната гимназия по транспорт се проведе 16-ото издание на турнира по тенис на маса по случай 113 години от освобождението на Разлог с участието състезатели от 14 училища от общините Разлог, Банско, Якоруда и Белица.
СУ „Братя Каназиреви“ - гр. Разлог спечели първото място сред юношите, втора позиция заслужено завоюваха състезателите от ПГ по транспорт - Разлог, на трета позиция се класира ПГ „Петко Рачов Славейков“ гр. Якоруда.
При девойките най-добре се представиха домакините - ПГ по Транспорт - гр. Разлог. Второто място заслужено отиде при СУ „Братя Каназиреви“- гр. Разлог, трети са девойките на СУ „Св.Св. Кирил и Методий“- гр. Якоруда.
Наградите - с пожелания за здраве и нови, вдъхновяващи успехи на състезателите и на училищата - връчи зам.-кметът на община Разлог Гергана Костова.
Традиционният турнир за поредна година се превърна в турнир на силата и издръжливостта, на радостта от спортната среща и постиженията, начало на нови и добри приятелства.
Източник: община Разлог
Най - четени
Последни
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
- 22 юни, 2026
Отбелязваме Деня на българския фолклор
- 22 юни, 2026

Още от България
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
Писателят и изследовател на Рила разказа истории от планината
PIRIN RUN 2026 събра елита на планинското бягане в Банско
Състезателите премериха сили по 13-километровото трасе с близо 1920 метра положителна денивелация
Безплатна лятна занималня за деца в Сандански
Заниманията ще се провеждат два пъти седмично през юли в Младежкия център