Бяха украсени центровете на Ракитово, Костандово и Дорково
Бяло-червени Пижовци и Пенди ще посрещнат Баба Марта в общината. Служители на общината поставиха украсата в центровете на трите населени места.
Мартениците са ръчно изработени от семейство Холянови и приятели. Червено - белите човечета от прежда внасят настроение за един от най-хубавите и изцяло български празници - Баба Марта.
Община Ракитово пожелава на всички да са здрави, румени, засмени!

Още от България
Археологическият музей в Сандански на 90 години
Един от най-значимите културни и научни центрове в региона
Фестивалът "И ние можем" събра хора със специални потребности в Банско
Силно послание за приобщаване, творчество и човечност
Кюстендил посреща Празника на черешата с богата програма
Концерти, изложби, дегустации и културни събития ще изпълнят седмицата