С много емоции, спортсменски дух и положителни настроения премина 3х3 футболният турнир в Сандански. Събитието събра на едно място отбори и любители на футбола, обединени от страстта към играта и празничното настроение в навечерието на най-светлите християнски празници.
Кметът на община Сандански Атанас Стоянов награди всички участващи отбори, като изрази своята благодарност за активното им включване и отдадеността им към спорта. Той подчерта значението на подобни инициативи за насърчаване на здравословния начин на живот и сплотяването на местната общност.
Турнирът се превърна в истински празник на футбола и спортния дух, оставяйки незабравими спомени както за участниците, така и за публиката.
източник: община Сандански

Още от България
Безплатна лятна занималня за деца в Сандански
Заниманията ще се провеждат два пъти седмично през юли в Младежкия център
Беласица започва подготовка за новия сезон
Отборът ще проведе първа тренировка и ще представи състава си пред феновете
Пъстри носии, фолклорни ритми и стотици участници на XV издание на "На армане с тъпане"
Празничната програма започва на 26 юни (петък) от 19:00 часа с концерт на Държавен фолклорен ансамбъл "Филип Кутев"