Той получи 284 от гласовете
Атанас Гочев, издигнат от СДС, е новият кмет на петричкото село Беласица. Той получи 284 от гласовете на проведените вчера частични избори за кмет в селото.
Трима бяха кандидатите за мястото. Те бяха издигнати от СДС, "ДПС-Ново начало" и Инициативен комитет.
До частичния вот се стигна, след като избраният преди две години кмет Велик Филчев подаде оставка по-рано тази година
Източник: БНР

Още от България
Рилски спортист с нови успехи в детско-юношеския баскетбол
Купа на България за момчетата до 14 години и бронзови медали за юношите до 16 години
"Непреходна вечност“ превърна Елешница в столица на автентичната носия
Над 145 уникални народни носии от България, Гърция и Северна Македония
Издирваната туристка в Пирин е открита мъртва
В издирването на жената от сутринта се включиха планински спасители от отряда в Банско