Той сменя на поста Александър Пандурски
Бившият кмет на Дупница Методи Чимев от днес е назначен за областен управител на област Кюстендил.
Това стана след решение на Министерският съвет, който днес смени общо трима областни управители, сред тях на Бургас и Стара Загора.
Чимев беше кмет на община Дупница в продължение на 12 години. Той сменя на поста Александър Пандурски.
Източник: БНР

Още от България
117 години от рождението на Димитър Димов отбелязаха в Дупница
Днес паметната му плоча е на мястото, където се е намирала семейната къща
Връчиха дипломите на зрелостниците в Сатовча
Абитуриентите получиха своето заслужено признание и поеха към новите предизвикателства
Камион премина през мантинела и навлезе в насрещното движение на АМ "Струма" /видео/
Все още не са ясни причините за инцидента