Бившият национал е бил приет снощи по спешност
Обявиха състоянието на легендарния вратар – бронзов медалист от САЩ'94 и дългогодишен президент на БФС Борислав Михайлов след изкаран инсулт.
Снощи той беше приет по спешност в болница и сега е „контактен и адекватен“, пише „Блиц“.
„Към 15 часа днес Борислав Михайлов е контактен и адекватен. Няма увреждания в тялото му в резултат на получения инсулт. Той обаче ще остане около 72 часа под строг медицински контрол. Лекарите правят всичко възможно, за да овладеят ситуацията и да не се стигне до по-тежки последствия в резултат на кръвоизлива, който е получил“, гласи информация от източниците на колегите.
62-годишният бивш президент на БФС бе приет в столичната болница „Токуда“, където му е поставена диагноза „инсулт“. Михайлов избягва да са появява в публичното пространство, след като се раздели с поста си на президент в БФС.
източник: gol.bg
Най - четени
Последни
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
- 22 юни, 2026
Отбелязваме Деня на българския фолклор
- 22 юни, 2026

Още от Спорт
Представиха емблемите за Олимпийските и Параолимпийските игри – Алпи 2030
Емблемите включват гама от цветове, вдъхновени от два елемента на планинските райони: светлината и ледът
Втора победа за България в Лига нациите по волейбол при жените /видео/
Нашите момичета повалиха Украйна в пегеймова драма
Бронз за България в щафетата 4х100 метра на Балканиадата
Мъжкият национален отбор се качи на почетната стълбичка във Волос