С полазници започна Игнажден в сградата на общинската администрация.
Ученици от Второ ОУ "Гоце Делчев" поздравиха ръководството на общината и служителите с коледни песни и наричания за празника. Те поднесоха и топла питка за празника, за да е пълен всеки дом с берекет.
Веднага след тях своя поздрав отправиха и ученици от ПМГ "Яне Сандански", които също пожелаха светли Коледни празници и успешна 2025-та година.
Кметът Владимир Москов им благодари, че пазят традициите и им пожела здрава, мирна и много успешна Нова година. Всички полазници получиха подаръци от кмета на Гоце Делчев.
Най - четени
Последни
Гърция ще следи плажовете с дронове
- 21 юни, 2026
21 юни - Международен ден на йогата
- 21 юни, 2026

Още от България
Рилски спортист с нови успехи в детско-юношеския баскетбол
Купа на България за момчетата до 14 години и бронзови медали за юношите до 16 години
"Непреходна вечност“ превърна Елешница в столица на автентичната носия
Над 145 уникални народни носии от България, Гърция и Северна Македония
Издирваната туристка в Пирин е открита мъртва
В издирването на жената от сутринта се включиха планински спасители от отряда в Банско