Мисията ще продължи 8 месеца
На Международната космическа станция пристигна "Екипаж-12". В следващите няколко месеца на борда ще работят астронавтите на НАСА Джесика Мейър и Джак Хатауей, астронавтът от Европейската космическа агенция Софи Адено и руският космонавт Андрей Федяев.
"Екипаж-12" беше посрещнат на борда на космическата станция от тримата ѝ настоящи обитатели. Мисията на новите четирима астронавти ще продължи 8 месеца. Предвидени са няколко излизания в открития Космос, известни като "космически разходки".
Източник: БНТ

Още от Развлечение
21 юни - Международен ден на йогата
За ползите от йогата за цялостното здраве и благополучие
Край на чакането: GTA VI приема поръчки за pre-order
Датата на излизане на дългоочакваното продължение е 19 ноември
Пол Маккартни на 84
Бившият член на The Beatles продължава да бъде активен творец