Фестивалът "Щастливо лято 2“ започна с много усмивки в Гоце Делчев
- 27 юни, 2026
Деца от училища и детски градини превърнаха откриването в истински празник
С много усмивки, музика и празнично настроение беше открито второто издание на фестивала „Щастливо лято“ в Гоце Делчев. Стотици деца и техните семейства се събраха, за да станат част от пъстрото начало на инициативата, посветена на лятната ваканция и детските забавления.
Официалното откриване беше изпълнено с танци с любими анимационни герои, артистични изяви и вдъхновяващи изпълнения на деца от детските градини и училищата в града. Цветното настроение и многобройните усмивки превърнаха първия фестивален ден в истински празник за малки и големи.
Организаторите благодариха на всички участници, родители и гости, които със своето присъствие допринесоха за празничната атмосфера.
Фестивалът „Щастливо лято 2“ продължава и през следващите дни с богата програма, включваща още игри, творчески занимания, сценични изяви и много изненади за децата.
източник: Младежки център - Гоце Делчев

Още от България
Фестивалът CULTURAMA.Art откри първата си вечер в Хераклея Синтика
Концертът „Водите на март“ превърна Гражданската базилика в сцена на музика, поезия и история
Фестивалът "Щастливо лято 2“ започна с много усмивки в Гоце Делчев
Деца от училища и детски градини превърнаха откриването в истински празник
Празникът на черешата беше официално открит в Кюстендил
Хиляди гости се включиха в едно от най-емблематичните събития в културния календар на града