Източник: segabg.com
Българинът ще игра на турнир във Франция в "Уайлд кард"
Единственият българин в тенис елита Григор Димитров е взел решение да не участва в квалификациите на "Мастърс"-а в Рим. Това стана ясно от последните списъци за пресявките на големия турнир в италианската столица, които започват в понеделник.
Гришо ще играе на турнира от сериите "Чалънджър" в Бордо на 12 май и хипотетично той беше в плановете му дори в съчетание с Рим. Сега обаче очевидно българинът е решил да се съсредоточи изцяло върху надпреварата във Франция, където вероятно също ще влезе с "уайлд кард".
Не е ясно дали Димитров не би се включил в друг "Чалънджър" през следващата седмица - в периода 4-10 май в Европа се провежда един турнир в италианския курорт Франкавила ал Маре.
източник: Спортал

Още от Спорт
Втора победа за България в Лига нациите по волейбол при жените /видео/
Нашите момичета повалиха Украйна в пегеймова драма
Бронз за България в щафетата 4х100 метра на Балканиадата
Мъжкият национален отбор се качи на почетната стълбичка във Волос
Турция е първият отбор отпаднал от Световното първенство
Най-бързият гол досега посече южните ни съседи