Четириногите никога не са излизали от жилището
Скандален случай споделиха потребители на социалната мрежа, живеещи на една от най-старите улици в София.
Става въпрос за жена, която е отглеждала в дома си 48 кучета. Историята бе споделена във Фейсбук от групата "Нашата улица "Цар Иван Асен II".
Съседи се оплакват, че кучетата никога не са излизали навън. Те са били затворени в апартамент в емблематичната кооперация “Асеновец”.
Хората, живеещи в района, обединяват усилия и търсят помощ от институциите. Разказват, че са били подложени на денонощен тормоз - лай, скимтене, неприятни миризми на екстрменти.
В крайна сметка жената и животните са били изведени от жилището. На място дошла полиция, съдия изпълнител и хора от Столичния инспекторат. Всички били шокирани, след като преброили в апартамента 48 кучета. Въпросната жена също е изведена от жилището.
Към момента съдбата на животните и тяхната стопанка не е известна.
източник: dnes.bg
Най - четени
Последни
Времето на 23 юни 2026 г.
- 23 юни, 2026
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
- 22 юни, 2026

Още от България
Сандански отбелязва Еньовден с празнична програма
Празник посветен на българските традиции, билките и здравето
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
Писателят и изследовател на Рила разказа истории от планината
PIRIN RUN 2026 събра елита на планинското бягане в Банско
Състезателите премериха сили по 13-километровото трасе с близо 1920 метра положителна денивелация