Автомобил се е блъснал в крайпътен скат
Трима души загинаха при катастрофа на пътя от Гоце Делчев за ГКПП Илинден-Ексохи.
Инцидентът е станал около 00:15 часа тази нощ на път II-19 между с. Садово и с. Ново Лески.
По първоначална информация лек автомобил „Фолксваген Голф“, управляван от 32-годишен мъж от гр. Гоце Делчев, е излязъл извън пътното платно и се е блъснал в крайпътен скат.
Водачът на автомобила и 21-годишният пътник в него от с. Ново Лески са починали на място, а 20-годишната пътничка от с. Дъбница е починала по-късно в МБАЛ-Гоце Делчев. / БГНЕС
Източник: Dnes.bg

Още от България
Рилски спортист с нови успехи в детско-юношеския баскетбол
Купа на България за момчетата до 14 години и бронзови медали за юношите до 16 години
"Непреходна вечност“ превърна Елешница в столица на автентичната носия
Над 145 уникални народни носии от България, Гърция и Северна Македония
Издирваната туристка в Пирин е открита мъртва
В издирването на жената от сутринта се включиха планински спасители от отряда в Банско