Станислав Горов и секретарят на общината Милка Велинова посетиха няколко населени места и подариха цветя в знак на уважение и признателност
По повод Международния ден на жената – 8 март, кметът на Кочериново Станислав Горов, заедно със секретаря на общината Милка Велинова, отбелязаха празника с поредица от срещи с жителите на населените места в общината.
В дните преди празника двамата посетиха селата Боровец, Драгодан, Крумово и Бураново, където се включиха в организираните празнични тържества.
Като жест на внимание и признателност всяка жена получи лале – символ на уважение и благодарност за грижата, силата и всеотдайността, които жените проявяват в семейството и обществото.
Срещите преминаха в топла и сърдечна атмосфера, изпълнена с усмивки, разговори и споделени празнични моменти. За много от присъстващите личното присъствие на кмета и неговия екип направи празника още по-специален.
източник: община Кочериново

Още от България
Безплатна лятна занималня за деца в Сандански
Заниманията ще се провеждат два пъти седмично през юли в Младежкия център
Беласица започва подготовка за новия сезон
Отборът ще проведе първа тренировка и ще представи състава си пред феновете
Пъстри носии, фолклорни ритми и стотици участници на XV издание на "На армане с тъпане"
Празничната програма започва на 26 юни (петък) от 19:00 часа с концерт на Държавен фолклорен ансамбъл "Филип Кутев"