Кметът на Разлог посрещна състезателите от ВК "Пирин" - Разлог
- 10 юни, 2025
Той поздрави момчетата за техните постижения
Кметът на Община Разлог инж. Красимир Герчев посрещна състезателите от Волейболен клуб „Пирин“ (Разлог), които спечелиха бронзовите медали на финала на Държавното първенство по волейбол за момчета до 18 години.
Финалният мач се състоя на 1 юни, а тимът от Разлог затвърди позицията си сред най-добрите отбори в страната.
В знак на признание за спортния им дух и постиженията им, инж. Герчев лично поздрави състезателите и техния треньор Йордан Мицин.
„Вашите спортни постижения и вашето място сред най-добрите ме правят изключително горд.“- каза кметът на младите спортисти.
Капитанът на отбора поднесе един от спечелените медали на кмета като символичен жест на благодарност за подкрепата, която отборът получава от Общината.
Този успех е доказателство за упорития труд и таланта на младите волейболисти от Разлог.
Община Разлог продължава да подкрепя развитието на спорта и насърчава младите спортисти да следват мечтите си и да прославят родния си град на национално и международно ниво.

Още от България
Сандански отбелязва Еньовден с празнична програма
Празник посветен на българските традиции, билките и здравето
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
Писателят и изследовател на Рила разказа истории от планината
PIRIN RUN 2026 събра елита на планинското бягане в Банско
Състезателите премериха сили по 13-километровото трасе с близо 1920 метра положителна денивелация