Източник: Община Сандански
За доброто настроение на всички ще се погрижат Оркестър "Веселие"
Ловно-рибарско дружество „Сокол – 1920“ и Община Сандански канят всички на празничната Ловна вечеринка, която ще се състои на 11 декември (четвъртък) от 18:00 ч. на площад „България“.
За доброто настроение на всички ще се погрижат Оркестър „Веселие“, а ЛРД „Сокол – 1920“ традиционно подготвя специални изненади за своите членове, както и за всички гости, които ще споделят празника на площада.
Очакват ви много емоции и незабравима вечер!
Източник: община Сандански

Още от България
Безплатна лятна занималня за деца в Сандански
Заниманията ще се провеждат два пъти седмично през юли в Младежкия център
Беласица започва подготовка за новия сезон
Отборът ще проведе първа тренировка и ще представи състава си пред феновете
Пъстри носии, фолклорни ритми и стотици участници на XV издание на "На армане с тъпане"
Празничната програма започва на 26 юни (петък) от 19:00 часа с концерт на Държавен фолклорен ансамбъл "Филип Кутев"