Източник: Първо основно училище "Св. Св. Кирил и Методий" - Гоце Делчев
Под ръководството на учителите си, учениците направиха апетитна мелба
Днес учениците от „Лятна академия“ , под ръководството на г-жа Терзиева, г-жа Шамова и г-н Джалов, превърнаха кабинета по Технологии и предприемачество в истинска лаборатория за сладки удоволствия!
С много усмивки, идеи и екипна работа, те създадоха апетитна „топла“ мелба, която съчетава нежната мекота на разбита сметана, свежестта на банани и нектарини и финалeн щрих – шоколадови поръски.
Докато се забавляваха и твориха, децата показаха, че когато има въображение, усмивки и вкусни съставки – резултатът е неустоим. Мелбите изчезнаха със светкавична скорост, оставяйки само сладки спомени!
Източник: Първо основно училище "Св. Св. Кирил и Методий", град Гоце Делчев

Още от България
Рилски спортист с нови успехи в детско-юношеския баскетбол
Купа на България за момчетата до 14 години и бронзови медали за юношите до 16 години
"Непреходна вечност“ превърна Елешница в столица на автентичната носия
Над 145 уникални народни носии от България, Гърция и Северна Македония
Издирваната туристка в Пирин е открита мъртва
В издирването на жената от сутринта се включиха планински спасители от отряда в Банско