България
Благоевград
Сандански
Малчугани от ДГ "Първи юни“ на гости в община Сандански
- 20 януари, 2026
Децата се запознаха с работата на местната власт и с отговорностите на кмета
Деца от Детска градина „Първи юни“ гостуваха в община Сандански по повод инициативата „Професиите на родителите“. По време на посещението си малките гости имаха възможност да се запознаят отблизо с дейността на местната власт и с ролята на кмета в управлението на общината.
Децата бяха посрещнати от кмета на община Сандански Атанас Стоянов, който им разказа за своята професия, за ежедневните си ангажименти и за важните решения, които се вземат в полза на гражданите и развитието на общината. Срещата премина с много усмивки, любопитни въпроси и интерес от страна на най-малките.
източник: община Сандански

Още от България
Край на проекта "Исторически парк"
Комплексът край село Неофит Рилски беше открит през 2019 г.
След 15 години започва строежът на депото за отпадъци край с. Джерман
Обществената поръчка за избор на изпълнител е за 3,9 млн. евро
Апел към жителите на община Струмяни относно риск от пожари
Община Струмяни апелира към всички жители и гости на общината да бъдат особено внимателни и отговорни