България
Благоевград
Сандански
Малки и големи се включиха в "Олимпиада на здравето" 2025 в Сандански
- 21 май, 2025
Събитие организирано от Детска градина "Здравец" и община Сандански
С много усмивки, енергия и ентусиазъм се проведе "Олимпиада на здравето" 2025, в която взеха участие всички детски градини от община Сандански.
Събитието се организира от Детска градина "Здравец" и Община Сандански, като част от инициативите за насърчаване на здравословния начин на живот сред най-малките.
Децата и техните родители се включиха в различни спортни игри и приготвяне на здравословния ястия, които ги научиха колко е важно движението и правилното хранене. Всеки участник получи грамота, много награди и аплодисменти за старанието и духа на отборната игра!

Още от България
Звездите на театъра озариха Разлог
XI Национални театрални празници завършиха с четири незабравими вечери
Сандански отбелязва Еньовден с празнична програма
Празник посветен на българските традиции, билките и здравето
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
Писателят и изследовател на Рила разказа истории от планината