Отличиха участниците в конкурса „Писмо до Дядо Коледа“
Днес кметът на община Разлог Красимир Герчев награди отличените участници в конкурса „Писмо до Дядо Коледа“.
Събитието премина в топла и празнична атмосфера, изпълнена с усмивки, вълнение и коледно настроение.
Децата получиха специални подаръци като признание за своето въображение, старание и красиви послания, отправени към белобрадия старец.
Кметът поздрави всички участници и ги насърчи и през следващата година да изпратят още по-вдъхновяващи писма, които да радват сърцата на всички.
Благодарим на всички деца, които се включиха в конкурса „Писмо до Дядо Коледа“ и допринесоха за празничното настроение в общината.
Децата, които не успяха да присъстват днес, могат да получат своите подаръци на 29 декември в сградата на Общинска администрация – Разлог.
Източник: Община Разлог

Още от България
Безплатна лятна занималня за деца в Сандански
Заниманията ще се провеждат два пъти седмично през юли в Младежкия център
Беласица започва подготовка за новия сезон
Отборът ще проведе първа тренировка и ще представи състава си пред феновете
Пъстри носии, фолклорни ритми и стотици участници на XV издание на "На армане с тъпане"
Празничната програма започва на 26 юни (петък) от 19:00 часа с концерт на Държавен фолклорен ансамбъл "Филип Кутев"