Сигнал за случилото се е подаден от колеги на 18-годишното момиче
24-годишен мъж отвлече служителка на бензиностанция на автомагистрала „Струма“. Сигнал за случилото се е постъпил в Районното управление на полицията в Дупница снощи от Областната дирекция на МВР в Перник.
Той е подаден от колеги на 18-годишното момиче, предаде БТА, позовавайки се на полицията в Кюстендил.
Младият мъж спрял лек автомобил и придърпал момичето, с което са имали връзка. Качил го в колата си и се отправил в посока Кулата.
Служители на полицията в Дупница са предприели незабавни действия и спрели автомобила на влизане в града. Водачът на автомобила е задържан с полицейска заповед.
18-годишното момиче е съобщило, че е качено насилствено в автомобила. По случая е образувано досъдебно производство в полицията в Дупница и е уведомен дежурен прокурор.
Източник: БТВ

Още от България
ДАРА ще участва в кампания за представяне на България пред света
Победителката в музикалния конкурс „Евровизия“ 2026 прие поканата на министъра на туризма д-р Илин Димитров да се включи в мащабна кампания
Разлог посреща "Пръски класика" – музикално пътешествие под звездите с балет "Арабеск" и Софийските филхармоници
Запазете си датите 17 и 18 юли за Разлог
117 години от рождението на Димитър Димов отбелязаха в Дупница
Днес паметната му плоча е на мястото, където се е намирала семейната къща