Източник: Община Петрич
Те разказаха за участието си в международен турнир по футбол в Сърбия
Златните момичета на ОФК "Беласица“, водени от треньора Лиляна Костова, се срещнаха днес с кмета Димитър Бръчков, за да покажат и разкажат за спечелената Купа от международен турнир по футбол, проведен в Сърбия.
Там нашата формация се наложи убедително с четири победи и едно равенство и съвсем заслужено се изкачи на почетното първо място.
Треньорът Лиляна Костова нееднократно е заявявала, че именно подкрепата, идваща от Общината и кмета, е решаваща за развитието и представянето на отбора.
Това беше потвърдено и днес.
Кметът Димитър Бръчков потвърди ангажимента си да бъде оказвано съдействие, когато е необходимо, за да израства отборът на момичетата и да печели турнири.
"Вярвам, че този импулс ще продължи, вярвам в желанието и амбицията на треньора и момичетата. Ще бъдем до тях“, заяви кметът.
"Продължавайте да печелите с достойнство и да защитавате емблемата на БЕЛА!", казаха от общината.
Най - четени
Последни
Гърция ще следи плажовете с дронове
- 21 юни, 2026
21 юни - Международен ден на йогата
- 21 юни, 2026

Още от България
Рилски спортист с нови успехи в детско-юношеския баскетбол
Купа на България за момчетата до 14 години и бронзови медали за юношите до 16 години
"Непреходна вечност“ превърна Елешница в столица на автентичната носия
Над 145 уникални народни носии от България, Гърция и Северна Македония
Издирваната туристка в Пирин е открита мъртва
В издирването на жената от сутринта се включиха планински спасители от отряда в Банско