Източник: ММС
Изключително представяне на двамата атлети на Европейското първенство в Батуми
Министърът на младежта и спорта Димитър Илиев посрещна щангистите Карлос Насар и Христо Христов на правителствения ВИП на Летище „Васил Левски“.
Насар спечели европейската титла в категория до 94 кг на шампионата в Батуми, а Христов завоюва бронз в категория до 110 кг.
„Благодаря ви за радостта, която донесохте на всички ни. Показахте характер, увереност и класа, с които отново накарахте България да се гордее. Това, което постигате, е пример за младите хора у нас“, заяви министър Илиев.
Източник: ММС

Още от Спорт
Втора победа за България в Лига нациите по волейбол при жените /видео/
Нашите момичета повалиха Украйна в пегеймова драма
Бронз за България в щафетата 4х100 метра на Балканиадата
Мъжкият национален отбор се качи на почетната стълбичка във Волос
Турция е първият отбор отпаднал от Световното първенство
Най-бързият гол досега посече южните ни съседи