Над 100 деца на 15-то вътрешно състезание по таекуондо в Разлог
- 20 юли, 2025
Състезанието се проведе на 19 юли, с подкрепата на община Разлог
Златният тим на „Чо Елит" посрещна над 100 деца на 15-ото вътрешно състезание по таекуондо, проведено на площада в Разлог.
На 19 юли се организира състезание между „Чо Елит“ – Разлог и ТКД клуб „Феникс“ ITF – София, което се осъществи с подкрепата на Община Разлог.
Таекуондистите от двата клуба премериха сили в дисциплините спаринг, чупене на дъски, лицеви опори и най-бърз ритник за 10 секунди.
Кметът на Община Разлог Красимир Герчев откри официално събитието и пожела спортсменски битки и заслужени медали за най-добрите.
Преди началото на състезателната програма, ТКД „Феникс“ ITF – София представи впечатляваща демонстрация, която беше посрещната с бурни аплодисменти от публиката.
В състезанието участваха над 70 деца – демонстративни състезатели от двата отбора, а представянето им беше оценено от съдиите Славчо Рачев (6-ти дан WT), Асения Пулина (3-ти дан WT) и Мирослав Трифонов (6-ти дан ITF).
Всички участници си тръгнаха щастливи, отличени с медали и висока оценка, а гостуващият клуб „Феникс“ ITF – София изрази благодарност за отличната организация на състезанието.
Източник: Община Разлог
Най - четени
Последни
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
- 22 юни, 2026
Отбелязваме Деня на българския фолклор
- 22 юни, 2026

Още от България
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
Писателят и изследовател на Рила разказа истории от планината
PIRIN RUN 2026 събра елита на планинското бягане в Банско
Състезателите премериха сили по 13-километровото трасе с близо 1920 метра положителна денивелация
Безплатна лятна занималня за деца в Сандански
Заниманията ще се провеждат два пъти седмично през юли в Младежкия център