Спорт
Благоевград
Разлог
Наградиха призьорите на ученическите игри по волейбол в Разлог
- 12 февруари, 2025
Ученическите игри на общинско ниво продължават и утре с шахмат и тенис на маса.
В спортна зала „Септември“, град Разлог се изиграха волейболните мачове между училищните отбори на СУ “Братя Петър и Иван Каназиреви”, ПГ по МСС, ПГ по транспорт и РПГ „Никола Стойчев“.
След оспорваната игра, за достойното им представяне, зам.-кметът на Община Разлог Славчо Фарфаров награди участниците и победителите в ученическите игри като им пожелаха бъдещи спортни и лични успехи.
Към Областен етап на ученическите игри по волейбол продължават момичетата и момчетата от отбора на СУ “Братя Петър и Иван Каназиреви” (VIII-X клас). В етапа на областно ниво продължават и отборът на момичетата от РПГ „Никола Стойчев“, както и отборът на момчетата от ПГ по транспорт (за въсрастова група XI- XII клас).
С медали за най-добро представяне на игрите при момчетата отличен бе Димитър Копанаров от СУ “Братя Петър и Иван Каназиреви“, а при момичетата Спасимира Кондева (възрастова група VIII-X клас) също от отбора на СУ “Братя Петър и Иван Каназиреви“ и Емилия Цинзова ( XI- XII клас) от РПГ “Никола Стойчев“.
Ученическите игри на общинско ниво продължават и утре с шахмат и тенис на маса.

Още от Спорт
Пореден исторически мач на Меси класира Аржентина напред
Аржентинската звезда продължава да чупи рекордите
Пирин Благоевград започна подготовка за новия сезон /видео/
Треньорският щаб изведе 29 футболисти на първото занимание
Представиха емблемите за Олимпийските и Параолимпийските игри – Алпи 2030
Емблемите включват гама от цветове, вдъхновени от два елемента на планинските райони: светлината и ледът