Наградиха републиканска шампионка възпитаничка за училището
С водосвет за здраве в двора на ПГ по транспорт в Разлог бе осветено ново спортно съоръжение. Лентата на новата спортна придобивка прерязаха кметът на Община Разлог инж. Красимир Герчев и директорът на учебното заведение инж. Светла Адамичина.
Част от церемонията бе връчването на почетен плакет на републиканската шампионка по класически многобой Елиза Маджарска-възпитаничка на ПГ по транспорт.
Кметът поздрави целия екип и учениците на учебното заведение по повод Дена на християнското семейство, както и за новото спортно съоръжение. Церемонията завърши с футболен мач, изигран на новооткритото игрище.

Още от България
Събитие в Сандански поставя началото на безопасната лятна ваканция
Институции обединяват усилия в инициативата "Ваканция, здравей! Да играем безопасно!“
Над 60 велосипедисти се включиха в празнична обиколка на Смолян
Спортна инициатива по повод празника на Обединения град събра участници от всички възрасти
Деца от Рила отбелязаха Еньовден с традиционен венец
Малчуганите преминаха под еньовски венец за здраве и благополучие