България
Благоевград
Сандански
Новите общински съветници на ОбС - Сандански официално встъпиха в длъжност
- 4 март, 2025
За председател бе избран Георги Батев
Церемонията по полагане на клетва се проведе в заседателната зала на Общинския съвет и бе ръководена от Областния управител на област Благоевград – Георги Динев и председателят на ОИК – Сандански – Диана Башлиева.
След полагането на клетва, тържественото заседание се ръководеше от най-възрастния общински съветник – Антон Цанев.
Сформирана бе временна комисия за избор на председател на общински съвет, за който бе избран Георги Батев.
От общинска администрация пожелаха успех на новия Общински съвет – Санданск, с пожелание за развитие и просперитет на община Сандански и нейните жители.
Най - четени
Последни
Звездите на театъра озариха Разлог
- 23 юни, 2026
Западна Европа с червен код за опасни горещини
- 23 юни, 2026

Още от България
Жълт код за значителни дъждове с гръмотевици в 12 области
Възможни са и градушки
Звездите на театъра озариха Разлог
XI Национални театрални празници завършиха с четири незабравими вечери
Сандански отбелязва Еньовден с празнична програма
Празник посветен на българските традиции, билките и здравето