Директорът на детското заведение изрази благодарността си към всички подкрепили инициативата
В Детска градина „Детелина“ бе открита още една солна стая – място, което ще допринася за здравето и благополучието на децата от учебното заведение. По този повод малчуганите от II, III и IV група зарадваха всички присъстващи с танци и стихчета за ползите от солната терапия.
Директорът на детската градина Елена Трилева изказа благодарности към всички дарители и институции, които подкрепиха тази инициатива.
Кметът на община Самоков инж. Ангел Джоргов също благодари за доброто сътрудничество между детските градини и общината, подчертавайки, че всички усилия са насочени към най-важното – децата на Самоков.
Най - четени
Последни
Времето на 23 юни 2026 г.
- 23 юни, 2026
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
- 22 юни, 2026

Още от България
Сандански отбелязва Еньовден с празнична програма
Празник посветен на българските традиции, билките и здравето
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
Писателят и изследовател на Рила разказа истории от планината
PIRIN RUN 2026 събра елита на планинското бягане в Банско
Състезателите премериха сили по 13-километровото трасе с близо 1920 метра положителна денивелация