22 юни, 2026

България броудкастинг груп ЕООД е собственик на телевизионна програма с наименование Тв Дартс, започнала началото си от 2007г. От 2024 т. ще се излъчва на територията на цяла България с наименование BBG NEWS

Пъстри носии, мартеници и усмивки превърнаха Община Разлог в празник

Пъстри носии, мартеници и усмивки превърнаха Община Разлог в празник
Източник: община Разлог

Учениците от ПГ по МСС поднесоха на кмета и специален подарък

По повод Баба Марта, ученици от РПГ „Никола Стойчев“, ПГ по транспорт - Разлог, СУ „Братя Петър и Иван Каназиреви“ и ПГ по МСС - Разлог, зарадваха кмета Красимир Герчев и служителите на общинска администрация с ръчно изработени мартеници, картички с пожелания и ароматна питка.
 
С усмивки и топли думи младежите изпълниха сградата с първомартенска радост и истинска празнична атмосфера.
 
В разговор с кмета младите хора споделиха своите мечти, планове за бъдещето и професионална реализация, а той им пожела здраве, вдъхновение и успешни стъпки напред.
 
Кметът подари на всеки мартеничка с послание: “Плетеница от бяло и червено… Да са румени, червени, весели, засмени нашите деца! Да бъдат здрави и благословени, да греят като слънца”.
 
Учениците от ПГ по МСС поднесоха на кмета и специален подарък – самостоятелно проектиран и изработен печат с надпис „Разлог“, създаден с помощта на 3D принтер, като символ на иновативност и съвременни умения.
 
Пожелания за здраве бяха отправени и към зам.-кметовете Гергана Костова, Христо Зайков и Славчо Фарфаров, за да продължават отдадено да работят за благото на града – Разлог да бъде все така красив и подреден.
 
Източник: община Разлог

Сподели:

Още от България

Апел към жителите на община Струмяни относно риск от пожари

Община Струмяни апелира към всички жители и гости на общината да бъдат особено внимателни и отговорни

В Банско стартира един от най-големите фестивали за дигитални номади в света

До 30 юни програмата предлага лекции, работилници, нетуъркинг събития, споделени вечери

ТД "Пирин" – Разлог отбеляза 100 години дух, традиции и любов към планината

Кметът връчи юбилеен плакет на председателя Васил Михайлов