Знак за почит и преклонение пред България
Община Павел баня отбеляза националния празник на България с отдаване на почит към загиналите знайни и незнайни войни, поднасяне на цветя пред емблематичните паметници в града и с тържествен концерт. Под звуците на химна бе издигнат националният ни флаг.
Тази година се навършват 147 години от Освобождението на България. Датата кметът Иса Бесоолу определи като символ на нашата вярност към корените ни и знак за почит и преклонение пред България, която носим в сърцето!
За днешния Трети март Общината бе осигурила и транспорт за онези, които предпочетоха да се качат до Паметника на свободата на връх Шипка. Кметът Иса Бесоолу изпрати венец в знак на почит към геройски загиналите знайни и незнайни войни.

Още от България
В Банско стартира един от най-големите фестивали за дигитални номади в света
До 30 юни програмата предлага лекции, работилници, нетуъркинг събития, споделени вечери
ТД "Пирин" – Разлог отбеляза 100 години дух, традиции и любов към планината
Кметът връчи юбилеен плакет на председателя Васил Михайлов
Рилски спортист с нови успехи в детско-юношеския баскетбол
Купа на България за момчетата до 14 години и бронзови медали за юношите до 16 години