България
София
Самоков
Пенсионерският клуб в с. Радуил празнува 15 години от създаването си
- 20 септември, 2025
Източник: Община Самоков
На празника присъстваха кметът на община Самоков Ангел Джоргов, зам.- кметът Венета Галева и общински съветници
Пенсионерският клуб в село Радуил отбеляза 15 години от своето създаване с тържество, проведено в сградата на клуба. На празника присъстваха кметът на община Самоков Ангел Джоргов, зам.- кметът Венета Галева и общински съветници. Атмосферата бе допълнена с песни, посветени на селото.
Членовете на клуба споделиха спомени от предишните рождени дни и празници, организирани в Радуил. Председателят на клуба сподели, че в началото поддържането на клуба е било трудно, но с общи усилия и помощта на Община Самоков успяват да го развиват.
Кметът инж. Ангел Джоргов поздрави всички и подчерта: „Клубът е уютен не заради стените или обзавеждането, а заради хората, които го правят жив. Вие сте сърцето на това място.” Той пожела на членовете след още 15 години отново да се съберат и допълни, че възрастта е само цифра.
Поздравления към членовете на клуба бяха поднесени и от местното училище „Христо Смирненски“.
Източник: Община Самоков
Най - четени
Последни
Отбелязваме Деня на българския фолклор
- 22 юни, 2026
Безплатна лятна занималня за деца в Сандански
- 22 юни, 2026

Още от България
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
Писателят и изследовател на Рила разказа истории от планината
PIRIN RUN 2026 събра елита на планинското бягане в Банско
Състезателите премериха сили по 13-километровото трасе с близо 1920 метра положителна денивелация
Безплатна лятна занималня за деца в Сандански
Заниманията ще се провеждат два пъти седмично през юли в Младежкия център