Този път в Сандански
Две момчета се сбили в санданско училище, като при побоя единият от учениците е пострадал с хематом на окото и фрактура на носа, след като бил ударен с малка пластмасова бутилка по лицето.
Инцидентът е станал на 16 април.
За случая е уведомена компетентната прокуратура и е образувано досъдебно производство, съобщиха от ОДМВР-Благоевград.

Още от България
Общинският съвет в Земен е с нов председател
Антоанета Стефанова е от квотата на ГЕРБ - СДС
"July Мелник" 2026 отново събира любителите на виното и музиката сред лозята
Сред живописните лозови масиви край село Хърсово посетителите ще могат да се насладят на богата програма
5 причини да изберете Банско през лятото – култура, планина и минерална вода
Най-хубавите летни дни се случват естественo