Игри, аниматори и изненади зарадваха ученици и малчугани
По повод първия ден на пролетта МКБППМН към Община Бобошево организира празнично събитие в спортния комплекс в града, което събра десетки деца за ден, изпълнен с игри и усмивки.
В инициативата се включиха ученици от ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ и възпитаници на ДГ „Здравец“. Малчуганите се забавляваха с аниматори, участваха в разнообразни игри и се насладиха на приятната атмосфера. За финал на събитието всички имаха възможност да похапнат домашно приготвени бургери и картофки.
Подобни инициативи създават условия за изграждане на социални умения, насърчават активния начин на живот и осигуряват позитивна среда за общуване и развитие.
Организаторите изразяват благодарност към педагогическия и непедагогическия персонал на двете учебни заведения за съдействието, както и към всички деца за тяхното добро настроение и усмивки.
източник: община Бобошево

Още от България
В Банско стартира един от най-големите фестивали за дигитални номади в света
До 30 юни програмата предлага лекции, работилници, нетуъркинг събития, споделени вечери
ТД "Пирин" – Разлог отбеляза 100 години дух, традиции и любов към планината
Кметът връчи юбилеен плакет на председателя Васил Михайлов
Рилски спортист с нови успехи в детско-юношеския баскетбол
Купа на България за момчетата до 14 години и бронзови медали за юношите до 16 години