От 1 до 5 септември от АПИ ще полагат нова маркировка
През следващата седмица - от 1 до 5 септември, за полагане на маркировка ще се променя организацията на движение по в посока Радомир по участък от пътя ГКПП Гюешево – Кюстендил – Радомир, от км 0 до 42-ри км. Дейностите ще се изпълняват между 8 ч. и 18 ч., като поетапно ще се ограничава движението в една лента. Трафикът ще преминава в лентата, в която не се работи.
През седмицата, в същия период от 8 ч. до 17 ч. за възстановяване на уличното осветление на път I-6 в участъка от 25-и до 27-и км, между Кюстендил и Ябълково, ще бъде ограничено преминаването по изпреварващата лента в двете посоки, като трафикът ще се осъществява в активната.
Дейностите ще се изпълняват от Община Кюстендил съгласно сключеното споразумение между местната власт и АПИ за предприемане на съвместни мерки по възстановяването на осветлението в участъка.

Още от България
САЩ поставиха условие за отпадането на визите за българи
Процентът на отказите за наши граждани е 5,11%, докато условието за включване в програмата е той да бъде под 3%
Община Разлог обновява стълбовете за улично осветление
До момента са обновени над 90 стълба по пътя към местност Бетоловото
Общинският съвет в Земен е с нов председател
Антоанета Стефанова е от квотата на ГЕРБ - СДС