Младите хора споделиха емоцията със своите съграждани
В празничен парад, озарен от стил, елегантност и вярност към традициите, зрелостниците от Випуск 2025 на Разлог преминаха по червения килим – символ на звездния им миг. Под цветна арка и фонтани от гирлянди и перли, те дефилираха с гордо вдигнати глави и споделиха с хиляди съграждани вълнението от този незабравим ден.

На специален фото кът и с живо предаване на събитието, бяха запечатани техните усмивки и емоции, а публиката бурно ги аплодира – с обич, с възхищение, с надежда.

С топло посрещане от кмета на Община Разлог, инж. Красимир Герчев, и неговия екип, всеки клас бе представен с постиженията си и амбициите за бъдещето. В словото си към младите хора, кметът ги насърчи да носят светлината на духа, да бъдат целеустремени и винаги да пазят връзката с родния дом и училище.

С чаша шампанско в ръка и трепет в сърцата, абитуриентите преброиха символично своите 12 години, запечатаха последни общи снимки с любимите учители и съученици.


Още от България
Сандански отбелязва Еньовден с празнична програма
Празник посветен на българските традиции, билките и здравето
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
Писателят и изследовател на Рила разказа истории от планината
PIRIN RUN 2026 събра елита на планинското бягане в Банско
Състезателите премериха сили по 13-километровото трасе с близо 1920 метра положителна денивелация