Сандански приема държавно първенство по волейбол за момичета под 18 години
- 3 февруари, 2026
Три срещи с участието на "Медиус Волей", "Велбъжд" и "Звездец" ще се изиграят на 7 февруари
На 7 февруари 2026 г. Спортна зала "Сандански" ще бъде домакин на срещи от Държавното първенство по волейбол за момичета до 18 години. Спортният форум ще събере млади състезателки от три отбора, които ще премерят сили в рамките на един състезателен ден.
В програмата са включени три двубоя. От 11:00 часа ВК "Медиус Волей" ще се изправи срещу ВК "Велбъжд". В 13:00 часа "Велбъжд" ще срещне ВК "Звездец", а от 15:00 часа ВК "Медиус Волей" ще играе срещу "Звездец".
Очакват се оспорвани срещи, силни емоции и впечатляващи изяви на млади волейболни таланти, които защитават цветовете на своите клубове и показват потенциала на бъдещето на българския волейбол.
Състезанието е с вход свободен, а организаторите отправят покана към жителите и гостите на Сандански да подкрепят младите спортистки и да станат част от спортния празник.
Източник: Община Сандански

Още от Спорт
Втора победа за България в Лига нациите по волейбол при жените /видео/
Нашите момичета повалиха Украйна в пегеймова драма
Бронз за България в щафетата 4х100 метра на Балканиадата
Мъжкият национален отбор се качи на почетната стълбичка във Волос
Турция е първият отбор отпаднал от Световното първенство
Най-бързият гол досега посече южните ни съседи