Ще бъде отлужена празнична литургия от Неврокопския митрополит
На 2 февруари неделя, православният свят чества “Сретение Господне”. Единствената църква в Неврокопската епархия, носеща това име се намира в село Добърско и празнува своя храмов празник.
Негово Високопреосвещенство Неврокопският митрополит Серафим, ще оглави богослужението с начален час 9:00 ч.
В 12:00 ч. на площада в село Добърско ще започне концерт с традиционна фолклорна музика в изпълнение на Музикално училище град Катерини, съвместно с Школата по гайда към Неврокопска митрополия.

Още от България
Осем медала за таекуондо клуб "Хоук" – Банско на международен турнир
Турнирът в Охрид беше последното състезание за клуба през настоящия състезателен сезон
Жълт код за значителни дъждове с гръмотевици в 12 области
Възможни са и градушки
Звездите на театъра озариха Разлог
XI Национални театрални празници завършиха с четири незабравими вечери