Спортисти, приятели и съмишленици се обединиха в помощ на бебе Асен
През изминалия уикенд общо 17 участници демонстрираха сила в трибоя за добра кауза в Разлог.
Събитието бе организирано от Община Разлог и спортистите на клуб „Ironman“ Иван Майсторов, Славчо Прешелков, техни приятели и съмишленици. В името на доброто, силни мъже и жени от цяла България се събраха в спортна зала „Септември“.
Всички състезатели бяха приветсвани от кмета на община Разлог инж. Красимир Герчев, който ги поздрави за каузата и пожела здраве, благополучие, мирни, светли и споделени празници.
С бурни аплодисменти стартира състезанието по трибой, организирано в подкрепа на бебе Асен от град Разлог.
В надпреварата участваха 13 мъже и 4 жени. Мъжете се състезаваха в 3 категории-до 90 кг, до 105 кг и над 105 кг, а дамите бяха класифицирани по индивидуален коефициент. За всички участници организаторите бяха подготвили медали, а най-силните добавиха по още една купа към колекциите си.

Още от Спорт
Пореден исторически мач на Меси класира Аржентина напред
Аржентинската звезда продължава да чупи рекордите
Пирин Благоевград започна подготовка за новия сезон /видео/
Треньорският щаб изведе 29 футболисти на първото занимание
Представиха емблемите за Олимпийските и Параолимпийските игри – Алпи 2030
Емблемите включват гама от цветове, вдъхновени от два елемента на планинските райони: светлината и ледът