Инициатива по Националната програма "Заедно в изкуствата и в спорта“
В СУ „Христо Ботев“ – град Бобов дол се проведе поредната вдъхновяваща среща по Националната програма „Заедно в изкуствата и в спорта“. Заниманията по физическо възпитание и спорт се ръководеха от г-н Иво Герасимов и обединиха ученици от втори до пети клас.
Децата участваха активно във футболни двубои и щафетни игри, които съчетаха забавление, движение и състезателен дух. В спортните прояви се откроиха ценности като отборна работа, уважение и спортсменство.
„Спортът е път към успеха – не само в училище, но и в живота“, сподели г-н Иво Герасимов. С много усмивки, ентусиазъм и енергия учениците доказаха, че спортът е не само полезен, но и обединяващ.
Националната програма „Заедно в изкуствата и в спорта“ продължава да мотивира децата да бъдат активни, да развиват уменията си и да откриват радостта от движението.
източник: СУ „Христо Ботев“ – град Бобов дол

Още от България
Край на проекта "Исторически парк"
Комплексът край село Неофит Рилски беше открит през 2019 г.
След 15 години започва строежът на депото за отпадъци край с. Джерман
Обществената поръчка за избор на изпълнител е за 3,9 млн. евро
Апел към жителите на община Струмяни относно риск от пожари
Община Струмяни апелира към всички жители и гости на общината да бъдат особено внимателни и отговорни