В надпреварата ще се включат над 70 деца
Златният тим на "Чо Елит" организира открито 15-о вътрешно състезание на площада в Разлог, на 19 юли между „Чо Елит“ Разлог и ТКД клуб „Феникс“ ITF – София.
Таекуондистите от двата клуба ще мерят сили в дисциплините спаринг, чупене на дъски, лицеви опори, най-бърз ритник за 10 сек.
В състезанието ще се включат над 70 деца, които представляват демонстративните състезатели на отборите, а съдиите Славчо Рачев (6 - ти ДАН WT), Асения Пулина (3 - ти ДАН WT) и Мирослав Трифонов (6 - ти ДАН ITF) ще оценяват представянето им.

Още от България
Сандански отбелязва Еньовден с празнична програма
Празник посветен на българските традиции, билките и здравето
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
Писателят и изследовател на Рила разказа истории от планината
PIRIN RUN 2026 събра елита на планинското бягане в Банско
Състезателите премериха сили по 13-километровото трасе с близо 1920 метра положителна денивелация