Той беше дългогодишен директор на болницата в града
Тъжната новина съобщи кметът на Разлог Красимир Герчев.
Той беше добър дългогодишен управител на болницата в Разлог десетки трудни и тежки години... Години, в които вдигна качеството на материално-техническата база на болницата в Разлог - обнови болницата отделение по отделение, вкара нови технологии, газифицира я, изстрада Ковид пандемията както никой друг...
Той гореше за Разлог. За болницата. За достойно здравеопазване и с висок стандарт болнично лечение.
Той беше добър баща. Приятел.
Беше добър човек.
Почивай в мир, д-р Велев.
Построеното от теб остава за поколенията на признателен Разлог.
С искрени съболезнования и
болка от тежката загуба", написа Герчев в личната си страница във фейсбук.

Още от България
Сандански отбелязва Еньовден с празнична програма
Празник посветен на българските традиции, билките и здравето
Страхил Гювийски гостува в Сапарева баня
Писателят и изследовател на Рила разказа истории от планината
PIRIN RUN 2026 събра елита на планинското бягане в Банско
Състезателите премериха сили по 13-километровото трасе с близо 1920 метра положителна денивелация