По повод Световния ден за възпоменание на жертвите от пътнотранспортни произшествия учениците от 3„а“ клас на ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Самоков проведоха традиционната си среща с инспектор Катрин Божкова и нейни колеги от РУ – Самоков. Инициативата се организира за трета поредна година.
Децата наблюдаваха на терен как полицаите извършват проверка на шофьорите и техните превозни средства, като получиха разяснения за безопасността на движението и рисковете на пътя. В края на посещението учениците раздадоха флаери с послания към всички участници в движението, насърчаващи внимание, толерантност и отговорно поведение на пътя.
източник: ОУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Самоков

Още от България
Безплатна лятна занималня за деца в Сандански
Заниманията ще се провеждат два пъти седмично през юли в Младежкия център
Беласица започва подготовка за новия сезон
Отборът ще проведе първа тренировка и ще представи състава си пред феновете
Пъстри носии, фолклорни ритми и стотици участници на XV издание на "На армане с тъпане"
Празничната програма започва на 26 юни (петък) от 19:00 часа с концерт на Държавен фолклорен ансамбъл "Филип Кутев"