Инициативата е по повод Деня без интернет
Последната неделя от месец януари в ОУ "Братя Миладинови", с. Склаве бе отбелязан Деня без интернет – ден, в който изключваме устройствата и се свързваме със света около нас.
В училището решиха да отдадат специално значение на този ден, като направиха нещо, което символизира връзката ни с природата и отговорността към бъдещето – посадиха 15 дръвчета американски червен дъб.
Учениците с ентусиазъм се включиха в инициативата, като участваха не само в засаждането, но и в обсъждането на теми като опазването на природата, устойчивото развитие и нашата роля в създаването на по-зелен свят.
С този малък, но значим жест, ученици и учители напомниха на всички, че истинската стойност не се крие във виртуалния свят, а в реалните действия, които правят света по-добро място.
Най - четени
Последни
Звездите на театъра озариха Разлог
- 23 юни, 2026
Западна Европа с червен код за опасни горещини
- 23 юни, 2026

Още от България
Осем медала за таекуондо клуб "Хоук" – Банско на международен турнир
Турнирът в Охрид беше последното състезание за клуба през настоящия състезателен сезон
Жълт код за значителни дъждове с гръмотевици в 12 области
Възможни са и градушки
Звездите на театъра озариха Разлог
XI Национални театрални празници завършиха с четири незабравими вечери