Петокласници от СУ "Никола Вапцаров“ проведоха урок по безопасност на движението
Учениците от 5а клас на СУ „Никола Вапцаров“ проведоха открит урок по безопасност на движението на тема „Пътни знаци“.
В часа децата научиха повече за ролята на знаците, тяхното значение и защо всеки участник в движението трябва да бъде отговорен и внимателен.
Целта на урока беше да насърчи учениците да разпознават и спазват правилата за движение по пътищата, за да бъдат по-сигурни и отговорни участници в ежедневния трафик.
„Всеки трябва да познава пътните знаци и да ги спазва – защото така пазим себе си и другите“, споделиха учениците след края на занятието.

Още от България
Археологическият музей в Сандански на 90 години
Един от най-значимите културни и научни центрове в региона
Фестивалът "И ние можем" събра хора със специални потребности в Банско
Силно послание за приобщаване, творчество и човечност
Кюстендил посреща Празника на черешата с богата програма
Концерти, изложби, дегустации и културни събития ще изпълнят седмицата