България
Благоевград
Сандански
За първи път в Сандански ще се проведе Изложение на университетите
- 29 януари, 2026
Източник: Община Сандански
Над 30 университета от цяла България ще се съберат на едно място
Младежки център – Сандански има удоволствието да обяви първото по рода си Изложение на университетите, което ще се проведе на 23–24 февруари, съвместно с Младежки център – Петрич.
Над 30 университета от цяла България ще се съберат на едно място, за да представят: специалности и образователни програми, условия за кандидатстване и прием, студентски живот и възможности за реализация.
Изложението ще се проведе в рамките на два дни и в два града - Сандански и Петрич.
Това събитие е уникална възможност за ученици, родители и млади хора да направят информиран избор за своето бъдеще, да зададат въпросите си директно на представители на университетите и да открият пътя си към успешна реализация в България.
Източник: община Сандански

Още от България
След 15 години започва строежът на депото за отпадъци край с. Джерман
Обществената поръчка за избор на изпълнител е за 3,9 млн. евро
Апел към жителите на община Струмяни относно риск от пожари
Община Струмяни апелира към всички жители и гости на общината да бъдат особено внимателни и отговорни
В Банско стартира един от най-големите фестивали за дигитални номади в света
До 30 юни програмата предлага лекции, работилници, нетуъркинг събития, споделени вечери