България
Благоевград
Разлог
Злато за Георги Попов от Разлог на Държавното първенство по таекуондо
- 25 февруари, 2026
Източник: Община Разлог
Разложкият таекуондист успя да стане държавен шампион след 4 поредни победи в най-масовата категория до 37 кг
Чо Елит изкачи най-високия връх в лицето на на 13-годишния Георги Попов на Държавното първенство по таекуондо в Самоков на 14 февруари.
Разложкият таекуондист успя да стане държавен шампион след 4 поредни победи в най-масовата категория до 37 кг. в конкуренция с 23 състезатели. На финалната среща Георги Попов детронира досегашния шампион в категорията и се превърна в истинска сензация на турнира, спечелвайки златен медал.
Георги Попов заслужено стъпи на най-високото стъпало на почетната стълбичка.
Поздравяваме Георги Попов и постиженията на клуб Чо Елит Разлог – с пожелание да продължават победния ход и постигнат нови спортни върхове.
Източник: община Разлог

Още от България
Край на проекта "Исторически парк"
Комплексът край село Неофит Рилски беше открит през 2019 г.
След 15 години започва строежът на депото за отпадъци край с. Джерман
Обществената поръчка за избор на изпълнител е за 3,9 млн. евро
Апел към жителите на община Струмяни относно риск от пожари
Община Струмяни апелира към всички жители и гости на общината да бъдат особено внимателни и отговорни